פרסום מודעות אבל

פרסום מודעות אבל

עם פטירת אדם קרוב, בן משפחה או חבר, נוהגת משפחת הנפטר להודיע את דבר מותו בעיתון כדי לבשר לציבור רב ככל האפשר את הבשורה המרה, באמצעות פרסום מודעות אבל.

פרסום מודעות אבל הוא גם האמצעי העומד בפני כל מי שרוצה להביע את השתתפותו בצער ולחלוק את צערו עם משפחת הנפטר.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

פניה מהירה

  מודעת השתתפות בצער

  העיתון הוא אמצעי בו עושים שימוש רבים כדי להודיע מצד אחד על פטירת אדם ומצד שני, משמש רבים שמבקשים להביע את צערם למשמע הבשורה הקשה.

  למען האמת, זהו אמצעי שכיח ומקובל ובכל עיתון יומי יש אפילו עמוד שלם, לעתים יותר, שמוקדשים למודעות אבל ולמודעות השתתפות בצער.

  לא תמיד מספיקים אנשים להגיע ללוויה באותו היום בו התבשרו על מותו של אדם, בגלל מרחק או מגבלות אחרות. במקרים כאלו יבחרו רבים להביע את צערם באמצעות מודעת השתתפות בצער שמתפרסמת בעיתון לבחירתם, או ביותר מעיתון אחד.

  הדרך לעשות זאת היא באמצעות פנייה למרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, שמכין את המודעה ומשגר אותה למערכות העיתון, או העיתונים, כדי שיספיקו להכנס למהדורה הקרובה שיוצאת לדפוס.

  המרכז לפרסום מודעות אבל

  אתם יכולים לפנות אל המרכז לפרסום מודעות אבל בכל שעה משעות היממה ולבקש להכין ולדאוג לפרסום מודעתכם, בין אם במודעות אבל מודפסות ובין אם בפרסום מודעות אבל בעיתונים.

  לרשותכם עומד צוות עובדים מקצועי שיסייע לכם בניסוח המודעה, זאת במידה ולא תרצו לעשות שימוש בפורמט ההודעות הסטנדרטי. כמו כן תוכלו לבחור את גודל המודעה הרצוי לכם, מאחר וקיימים כמה גדלים למודעות אלו ולבחור באיזה עיתון אתם מעוניינים שהמודעה תפורסם.

  וועד עובדים במקום העבודה של הנפטר, חבריו לחוג, חברים המתגוררים רחוק וכל מי שחש צורך להביע את רחשי ליבו, יכולים למצוא מענה מהיר, מקצועי ואדיב בכל שעה, שיכין את מודעת ההשתתפות בצער ויפרסם אותה.

  למידע נוסף והזמנת פרסום מודעות אבל או מודעת השתתפות בצער, פנו אלינו בכל שעה לטלפון 054-6962696, או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון שבאתר.

  הדפסת מודעות אבל