פרסום מודעות אבל במעריב – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל במעריב – הדפסה מיידית

פטירת אדם מחייבת, למרות הכאב הרב, לפעול במהירות כדי לנצל את חלון הזמנים הקטן בין מועד הפטירה לבין מועד הלוויה, חלון שלא מאפשר זמן רב להתארגנות בשל מנהגי הדת היהודית שדוגלים בקבורה מהירה עד כמה שניתן בסמוך לפטירה.

המרכז לפרסום מודעות אבל מסייע בכל הנוגע להפצת הבשורה המרה באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתונים ובאופן שהידיעה תגיע למספר רב ככל האפשר של אנשים.

פניה מהירה

  מודעות אבל בעיתון מעריב

  פרסום מודעות אבל בעיתון מעריב מבטיח חשיפה גבוהה של המודעה. זהו אחד מהעיתונים המובילים בארץ מבחינת תפוצה יומית ארצית והבחירה בו תאפשר למפרסמים להגיע לרבים.

  עם המרכז לפרסום מודעות אבל תוכלו להסיר מעצמכם התעסקות לוגיסטית אחת לפחות. צוות המרכז מכין את המודעה במהירות שיא, כולל סיוע בניסוחה, בבחירת הגודל הרצוי לכם, הגהה קפדנית ושיגור מהיר של המודעה למערכת העיתון לפני צאתו לדפוס.

  שירות זה עומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

  לרשותכם מוקד אנושי זמין

  המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון מעריב, ובשאר בעיתונים בארץ, מעמיד שירות ייעודי שמאויש על ידי מחלקה המטפלת רק בתחום זה. השירות הוא מסור, רגיש ומתחשב, בנוסף למקצועיות והמהירות בה מתבצעת הכנת המודעה ופרסומה.

  השירות ניתן גם לכל המעוניין להביע את תנחומיו ורחשי ליבו ובפרט למי שאין באפשרותו להגיע ללוויה או במהלך ניחום אבלים.

  את המודעה ניתן לבחור לפי כמה גדלים. כמו כן קיים פורמט קבוע לנוסח מודעת האבל אולם ניתן לשנות אותו ולהוסיף מילים למודעה, על פי בחירת המפרסם.

  המרכז לפרסום מודעות אבל עומד לרשותכם בכל זמן. להזמנת פרסום מודעות אבל בעיתון מעריב אל תהססו ליצור עימנו קשר בטלפון מספר 052-9770173 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון המצוי באתר.

  הדפסת מודעות אבל