פרסום מודעות אבל בידיעות אחרונות – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בידיעות אחרונות – הדפסה מיידית

בסמוך למותו של אדם נהוג להודיע על כך באמצעות מודעות אבל מודפסות שנתלות ברחבי העיר. הדבר נעשה במטרה להגיע למספר רב ככל האפשר של אנשים וליידע אותם בדבר הבשורה הקשה.

יחד עם זאת מצויים אנשים רבים המתגוררים מחוץ לעירו של הנפטר, ולא קל ליידע את כולם טלפונית. הדרך להביא הבשורה המרה לידיעת הציבור היא באמצעות פרסום מודעות אבל בעתון ידיעות אחרונות.

פניה מהירה

  פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות

  המוקד שלנו מסייע בהעברת המודעה לעיתון ידיעות אחרונות ולשאר העיתונים, כולל עזרה בניסוח המודעה. מודעת אבל בעתון משמשת גם את כל מי שמעוניין להביע את תנחומיו לא הצליח להגיע ללוויה או לניחום אבלים במהלך השבעה. באופן זה יכול כל אדם, מקום עבודתו של הנפטר, חברים המתגוררים רחוק וכדומה, לפרסם מודעת אבל בעתון ידיעות אחרונות ולהביע רחשי כבוד והשתתפות בצער. גם כאן, ניתן ליצור קשר ישירות עם המוקד שלנו שיסייע לכם בעניין.

  פרסום מודעת אבל מודפסת

  מנסיון, הדרך האפקטיבית ביותר להפיץ את הבשורה המרה לכמה שיותר אנשים היא שילוב של מודעות אבל מודפסות אשר נתלות ברחבי העיר יחד עם מודעת אבל בעתון.

  באופן זה הידיעה מגיעה לכמה שיותר אנשים בזמן קצר ומהיר ורבים מהם ירצו להגיע ללוויה וללוות את הנפטר בדרכו האחרונה.

  המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתון מספק שירותי הדפסת מדעות אבל, באופן מקצועי ומכבד ומעביר אותן במהירות רבה למשפחת הנפטר. המשלוח מתבצע בפריסה ארצית, כולל מתן שירות נלווה נוסף, במידה והמשפחה מעוניינת בכך, של תליית המודעות בקרנות רחוב, קירות ולוחות מודעות וכן שירות של פרסום מודעות אבל בעיתון.

  אנו עומדים לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה. אל תהססו לפנות אלנו בכל שעה ולקבל שירות מסור ואיכותי. מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר או צרו עימנו קשר בטלפון 052-9770173.

   
  הדפסת מודעות אבל