פרסום מודעות אבל בהארץ – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בהארץ – הדפסה מיידית

הפצת הבשורה המרה על מותו של אדם היא משימה קשה, הן במישור הרגשי והן בזה הלוגיסטי. על פי היהדות, מועד הקבורה צריך להיות כמה שיותר בסמוך לפטירה והזמן העומד לרשות המשפחה הוא קצר.

דרך יעילה ליידע את הציבור בדבר הפטירה, מועד הלוויה ופרטים חשובים נוספים, היא באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ, כמו גם בעיתונים אחרים.

פניה מהירה

  מודעות אבל בעיתון הארץ

  הפרסום בעיתון הארץ בפרט ובעיתון בכלל, הוא אמצעי שמבטיח שהמודעה תגיע למספר רב של אנשים. לעיתון הארץ יש תפוצה ארצית גבוהה והוא גם מפורסם בשפה האנגלית, כך שבמידת הצורך אפשר לבחור גם בפרסום מודעת אבל בשפה זו.

  אינכם צריכים לדאוג לכל הלוגיסטיקה הנלווית. את המודעה מכין עבורכם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, באמצעות צוות מיוחד שעומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

  הצוות מסייע בניסוח המודעה, מכין אותה לפי הגודל הרצוי לכם ומשגר אותה, לאחר בדיקה והגהה נוספת, למערכת העיתון. כל ההליך הוא מהיר ויעיל כדי להספיק להכניס את מודעת האבל לפני שהעיתון יוצא לדפוס.

  שירות מקצועי ומהיר

  פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ הוא שירות שניתן ע"י המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, עם מחלקה ייעודית המטפלת רק בתחום זה, מכירה את העבודה ופועלת במהירות, עם התחשבות במצב העדין ומתן שירות מסור.

  פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ יכול להתבצע גם על ידי מכרים,חברים לעבודה וכל מי שמעוניין להביע את תנחומיו ורגשותיו, במיוחד למי שיודע שלא יגיע ללוויה או לניחום האבלים.

  ישנם מספר גדלים של מודעות אבל וגם מספר פורמטים קבועים, אלא אם כן מבקש מפרסם המודעה להוסיף כמה מילים שלא לפי הנוסח הרגיל.

  לקבלת מידע נוסף והזמנת שירותי פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ, צרו עימנו קשר, בכל שעה, בטלפון 052-9770173 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר.

  הדפסת מודעות אבל