מודעות השתתפות בצער

מודעות השתתפות בצער

אובדן של אדם יקר חובה בתוכו כאב גדול מאוד. מותו של אדם אהוב, הוא מהרגעים הקשים בחייו של כל אנוש וברגעים אלה, חשוב לקבל תמיכה ואהבה מהסביבה הקרובה שלנו. מודעות השתתפות בצער הן אחת הדרכים הנפוצות להביע תנחומים והזדהות עם האבל ברגעיו הקשים.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

פניה מהירה

  היכן מפרסמים מודעות השתתפות בצער?

  אם אתם מעוניינים לפרסם מודעת השתתפות בצער תוכלו לעשות זאת בעיתון, באינטרנט, באזור מגוריו של האבל או במיקום השבעה. פרסום מודעות אבל מתבצע בדרך כלל על ידי מקומות עבודה של האבל, ארגונים אליהם השתייך, קבוצות חברתיות וגם על ידי אנשים פרטיים שרוצים להביע תנחומים ולעיתים אין ביכולתם להגיע לנחם פיזית את האבל, או בנוסף להבעת תנחומים באופן אישי.

  איך מזמינים מודעות השתתפות בצער?

  בדומה להזמנת מודעות אבל, ניתן להזמין מודעות אבל ב – 24 המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל. פרסום מודעת השתתפות בצער צריך להתבצע במהירות ולכן אנו מציעים שירות 24 שעות ביממה. אנו מבינים כי אדם המבקש להביע השתתפות בצער, מבקש לבצע זאת כמה שיותר מהר ובצורה מכובדת ולכן מציע לייעץ גם לגבי תוכן מודעת ההשתתפות באבל. בנוסף לפרסום בעיתון או באינטרנט, ניתן להזמין מודעות השתתפות בצער לתלייה ולקבלן במשלוח אליכם או להזמין שירות תליית המודעות באזור המבוקש.

  ב – 24 המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל ניתן לבצע הזמנה מהירה על ידי מילוי הפרטים באתר. בנוסף ניתן גם ליצור קשר בטלפון – 054-6962696 בכל שעות היממה ולקבל שירות אמין ואדיב.

  הדפסת מודעות אבל