יצירת מודעת אזכרה

יצירת מודעת אזכרה

במסורת היהודית קיימים מספר סממנים שיסמלו את מותו של אדם, במיוחד כדי להנציח את זכרו. ציון הדרך הראשון מתקיים בטקס הלוויה עצמו ולאחר מכן בישיבת שבעה. שלושים יום לאחר מותו מתכנסים שוב בני המשפחה והחברים סביב קברו של הנפטר ומקיימים אזכרה לעילוי נשמתו. לרוב, בזמן זה גם יתקיים גילוי מצבה שהותקנה מעל קברו והמקום בו יכולים הפוקדים את הקבר להתייחד עמו, להדליק נר או לשאת תפילה.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל ואזכרה החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל ואזכרה, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל ואזכרה  בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

כדי ליידע את הציבור בדבר מועד האזכרה והשעה, נהוג לפרסם את המידע באמצעות מודעות, בדומה למודעות האבל שהודפסו ונתלו ברחבי העיר ביום הלוויה. באופן זה, יכולים מוקירי זכרו של הנפטר להשתתף באזכרה ולדעת את היום והשעה בהם היא מתוכננת להתקיים.

פניה מהירה

  יצירת מודעת אזכרה

  יצירת מודעות אזכרה מתבצעת לפי שבלונה קבועה למדי, בה כתובים באופן ברור ובולט שמו של הנפטר, מועד קיום האזכרה ופרטים נוספים. לעיתים המשפחה מבקשת להוסיף מספר מילים נוספות על גבי המודעה שמעוצבת כמו מודעת לוויה, בעיצוב בסיסי בשחור ובלבן.

  הביצוע צריך להיות מכובד, מקצועי ובעיקר מהיר, כדי שיהיה זמן מספיק לתלות את המודעות רחבי העיר. כמו כן נדרשת איכות בהדפסה, שתהיה ברורה ובולטת, נטולת שגיאות ומדויקת בכל הפרטים.

  המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל הוא בעל נסיון מקצועי רב ומספק שירות מסור ומתחשב, עם מענה מהיר וזמינות לכל פנייה, עשרים וארבע שעות ביממה.

  מודעות אבל אזכרה

  בנוסף להדפסת המודעות אנו מודעים למהירות בה צריכות המודעות להגיע לבית הלקוח, כדי להספיק ולתלות אותן בעוד מועד. אנו מספקים שירותים נלווים שכוללים שליחה מהירה של המודעות ישירות לנמען, בכל מקום בארץ, או לחילופין, אם המשפחה מתקשה בסידורים הלוגיסטיים, אנו מציעים שירותי תלייה והדבקה של המודעות ברחבי העיר, באופן בו המודעה תגיע לעיניהם של כמה שיותר אנשים.

  שירות זה הוא ייחודי ומקל מאד על משפחת הנפטר שלא צריכה להתמודד עם תליית המודעות.

  אל תהססו לפנות אלינו בכל שעה משעות היממה ובכל יום למעט בימי שבת. אנו זמינים, מוכנים וערוכים לסייע לכם ביצירת המודעות, הדפסתן בזמן מהיר ושליחתן היישר אליכם, או תלייתן עבורכם.

  צרו עימנו קשר באמצעות הטופס שבאתר או ישירות בטלפון מספר 054-6962696

  הדפסת מודעות אבל