הקמת מצבה – מידע לאבלים

הקמת מצבה – מידע לאבלים

הקמת מצבה – מידע לאבלים

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות.

ברגע בו התבשרתם על מות אדם קרוב ויקר לליבכם, אין לכם צורך לטפל בנושא המצבה, זה עדיין מוקדם מידי וכרגע כל שעליכם לעשות הוא לטפל בלב שקט בלוויה ובשבעה.

פניה מהירה

  איך מתבצע הליך הקמת מצבה

  אחרי הקימה מהשבעה תצטרכו לקבוע פגישה במפעל המצבות בו יתנו לכם ייעוץ מקיף בנוגע להתאמת המצבה והחומר גלם בהתאם לצרכים והרצונות שלכם. בחירת המצבה צריכה להיות רק שלכם מאחר והמצבה מהווה תזכורת עד והנצחה עבור אדם אהוב ממנו נפרדתם לעד, אך הידע על המרכיבים שמהם בסופו של דבר תבחרו מצבה יכול לעזור לכם.

  ההבדל העיקרי בין מצבות הוא חומר הגלם בו משתמשים. סוגי אבן הקיימים הם שיש, גרניט, אבן טבעית המגיעים בכל מיני גוונים מבניהם תוכלו לבחור את הנראה לכם ביותר. יש להתייעץ בנוגע לכל חומר ותכונותיו שכן יעבירו את המסר והאווירה האישית הרצויה לכם. כל חומרי הגלם ניתנים לעיבודים שונים, כך שתוכלו לבחור בין מצבה ישרת קווים לבין מעוגלת, מראה מלוטש או מראה טבעי.

  בסופו של דבר יש לבחור את הכיתוב אותו תרצו לחרוט על גבי המצבה. הכיתוב הוא רצונכם האישי בלבד ואין הרבה חוקים, תכתבו את אשר על הלב שלכם. הוספת הכיתוב מתאפשרת בכל מיני דרכים כמו צביעה, חריטה או הבלטה. בנוסף, באפשרותכם להוסיף אלמנטים כמו נר נשמה, לב, תמונה או כל ציור אומנותי בעלות נוספת יש לשאול על כך בייעוץ.

  בעלי מקצוע מומלצים ותחזוקת המצבה

  חשוב מאוד למצוא בונה מצבות אמין. אם באפשרותכם לשאול על אחד כזה, מוכר לבני משפחתכם, תשאלו אותם, גם את החברים הקרובים שלכם. תמיד כדאי לפנות למישהו שכבר מישהו ממכרכם קיבל ממנו שירות ויש חוות דעת טובה ואמינה עליו. כדאי שתדעו שהמחיר הממוצע להקמת מצבה סטנדרטית נע בין 1,500-2,000 שקלים. הצעות מחיר נמוכות מאלו יכולים להניב תוצאה לא מקצועית. אם הקרובים שלכם לא מכירים אחד כזה, רצוי לבחור בבית מלאכה טוב ומוכר שיציג תיק עבודות לעיונכם.

  לאחר הקמת המצבה יש לתחזק אותה בקביעות, לדאוג תמיד לשטוף ולנקות אותה, דבר שימנע סימני הזנחה כמו כתמים, לכלוך ממקורות שונים, עובש וצמחי בר. באם אין באפשרותכם לתחזק את המצבה, כיום קיימות חברות תחזוקה שמטפלות בתחזוקת המצבה בצורה שוטפת, מקצועית ואחראית. אם תרצו בכל זאת לנקות את המצבה בעצמכם, רצוי שתדעו מרא מה החומרי ניקוי המתאימים לאבן בה בחרתם, מידע זה תוכלו לקבל מבונה המצבות שלכם.

  במקרים אחרים בהם נוצרו סדקים ושברים על המצבה, יש להשתמש בחומר מילוי מתאים. במקרים קיצוניים בהם המצבה או האותיות נשברו או נפגמו, רצוי שתפנו לבונה המצבות שלכם לתיקון מקצועי שעלותו בסדר גודל של כמה מאות שקלים.

  הדפסת מודעות אבל

  שירותי המרכז להדפסת מודעות אבל

  המרכז להדפסת מודעות אבל קיים שנים רבות ובעל ניסיון רב בתחום עם הרגישות הנכונה למצב, זמין עבורכם 24 שעות ביממה. הדפסת מודעות אבל במהירות המתאפשרת בכל שעה ושליחתן אליכם עד הבית עם שליח. שירותים נוספים כמו תליית המודעות בלוחות המיועדים לכך ברחבי העיר, פרסום המודעות בעיתונים הרצויים ויצירת קשר עם חברת קדישא. במרכז, תוכלו גם לקבל שמות והמלצות של בתי מלאכה ובוני מצבות.