הדפסת מודעות אבל ברחובות – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל ברחובות – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל ברחובות – הדפסה מיידית

כשקורה הנורא מכל ויש צורך להודיע לכמה שיותר אנשים על פטירת אדם אהוב, הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מודעות אבל שנתלות על לוחות המודעות ברחבי העיר ומיידעות את הציבור בדבר האסון.

שירות הדפסת מודעות אבל ניתן במטרה להקל על המשפחה השקועה באבלה ולהביא את דבר הידיעה המרה במהירות האפשרית.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל הוא בעל נסיון בתחום ומודע לרגישות ולצורך במתן מענה מהיר שכולל הדפסת מודעות אבל ותליית וכן פרסום מודעות אבל בעיתון.

פניה מהירה

    הדפסת מודעות אבל ברחובות

    נוסח מודעות האבל הוא לרוב סטנדרטי, אלא אם כן מבקשת המשפחה להוסיף מספר מילים למודעה, אולם בכל מקרה תכלול המודעה פרטים חשובים כמו שם הנפטר, מועד ומיקום הלוויה והמקום בו תתקיים שבעה, כדי לאפשר לאנשים שנתקלו במודעה באיחור להגיע לפחות לניחום אבלים.

    השירות שאנו מספקים הוא רגיש, סולידי ומתחשב בלוחות הזמנים הצפופים, טרם הלוויה. מסיבה זו אנו נותנים מענה לכל בקשה, עשרים וארבע שעות ביממה.

    אנו מספקים שירותי הדפסה ותליית המודעות או שליחתן, לכל מקום בארץ.

    אם קרה הנורא מכל ואתם זקוקים לשירותי הדפסת מודעות ברחובות, צרו קשר, בכל שעה, ואנו נעמוד לרשותכם. צרו קשר בטלפון 054-6962696 או באמצעות טופס ליצירת קשר, המצוי באתר.