הדפסת מודעות אבל בראשון לציון – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בראשון לציון – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בראשון לציון – הדפסה מיידית

כל משפחה שאיבדה בן משפחה אהוב ויקר נאלצת, בנוסף לכאב הרב, להתמודד עם לוגיסטיקה והכנות ללוויה. אחת מההכנות הדחופות היא הדפסת מודעות אבל שיבשרו לציבור על דבר פטירתו של אדם ויאפשרו להם להגיע ללוויה וללוות את המנוח בדרכו האחרונה.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

יש להכין את המודעות במהירות, להדפיס אותן ואז להדביק אותן ברחבי העיר כדי שייחשפו לכמה שיותר אנשים. במודעות רשומים פרטי הנפטר, שעת הלוויה והמקום והכתובת בה נערכת השבעה.

פניה מהירה

    הדפסת מודעות אבל בראשל"צ

    מודעות אבל משמשות גם ליידוע הציבור על מועד האזכרה וטקס גילוי המצבה.

    חשוב שאת עבודת ההדפסה והתלייה יבצע גורם אמין שניתן לסמוך עליו שיעשה זאת במהירות וברגישות ויסייע למשפחה באבלה.

    המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל מספק שירות עשרים וארבע שעות ביממה, מסייע בהכנה וניסוח מודעות האבל, שליחתן היישר לביתכם, בכל מקום בארץ, או לחילופין, מספק שירותי הדבקה ותלייה של המודעות ברחבי העיר וכן שירות של פרסום מודעות אבל בעיתונים.

    אם אתם זקוקים לשירותי הדפסת מודעות אבל בראשון לציון, לא חשובה השעה, צרו קשר בכל זמן עם המרכז להדפסת מודעות אבל, באמצעות הטופס שבאתר או בטלפון  054-6962696 ואנו נסייע לכם במהירות ובהתחשבות במצבכם.