הדפסת מודעות אבל בקדימה צורן – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בקדימה צורן – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בקדימה צורן – הדפסה מיידית

מות אדם מציב את הקרובים אליו בסער רגשות ועם הצורך להתמודד, ממש בתוך הכאב עם ענייני לוגיסטיקה מרובים, כמו הכנות ללוויה, לקבורה, היערכות לשבעה וכמובן, לפני הכל, יידוע הציבור בדבר האסון.

כדי לעשות זאת מהר, נוהגים רבים לתלות מודעות אבל ברחבי העיר או הישוב, ולהביא לידיעת הציבור את הבשורה ואת פרטי הלוויה, כך שיוכלו להגיע ולחלוק כבוד אחרון.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

המרכז להדפסת מודעות אבל עומד לרשותכם, כדי להסיר ולו חלק אחד ממכלול הסידורים שלפני הלוויה, עם הדפסת מודעות אבל בקדימה צורן, ואם תרצו, גם מתן שירותי תלייה והדבקה של המודעות.

השירות ניתן בכל שעה משעות היממה, כדי לספק מענה מיידי ומבלי לעכב את האבלים.

פניה מהירה

    שירותי הדפסה, הדבקה ותלייה של מודעות אבל בקדימה צורן

    שירות המרכז להדפסת מודעות אבל פועל בכל הארץ וזמין לכם עשרים וארבע שעות ביממה.

    הצוות הממונה על המודעות מקבל את פנייתכם, מכין את המודעות, לפי פורמט שתבחרו, ואשר מכילות את כל הפרטים החשובים, כמו שם הנפטר, מקום ומועד הלוויה וכתובת השבעה, כמו גם פרטים נוספים, אם תרצו להוסיף אותם, ומייד לאחר מכן שולח את המודעות להדפסה.

    מייד לאחר שיצאו מדפוס מגיעות המודעות אליכם, כדי שתוכלו להפיץ אותן, או לחילופין, אן תרצו, עומד לרשותכם צוות מהיר ומיומן שיסייע לכם לחסוך בזמן החשוב שלפני הלוויה ויבצע את עבודת התלייה וההדבקה של מודעות האבל במקומכם.

    במידה וניחת עליכם האסון ואתם זקוקים להתארגן במהירות, אנא, פנו אלינו בכל שעה משעות היממה, באמצעות הטופס המקוון או בטלפון שמספרו  054-6962696 ואנו נפעל במהירות כדי לספק שירותי הדפסת מודעות אבל בקדימה צורן.