הדפסת מודעות אבל בסביון – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בסביון – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בסביון – הדפסה מיידית

כשקורה הנורא מכל עולה הצורך ליידע אנשים רבים ככל האפשר בדבר המקרה המצער, זאת כדי לאפשר להם להגיע ללוויה ולחלוק לנפטר כבוד אחרון.

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לעשות זאת היא באמצעות הדפסת מודעות אבל והפצתן ברחבי העיר.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

 

המרכז להדפסת מודעות אבל מספק שירותי הדפסה, הדבקה ותלייה של מודעות אבל בסביון, ומסייע למשפחה האבלה בלוגיסטיקה הנדרשת לפני הלוויה

פניה מהירה

    סיוע מהיר ואנושי להדפסת מודעות אבל בסביון והאזור

    ברוב המקרים מדובר בנוסח סטנדרטי של מודעת אבל אולם הצוות הגרפי של המרכז להדפסת מודעות אבל ערוך ומוכן לכל תוספת או שינוי אפשריים במודעה, שבכל מקרה תכלול פרטים חשובים כמו שם הנפטר, מועד הלוויה והכתובת לקבלת מנחמים.

    אנו מספקים שירות המתחשב במצב הרגיש ובלו"ז הצפוף, ולכן המענה שאנו נותנים הוא לאורך כל שעות היממה. לאחר ההדפסה באפשרותכם לקבל את המודעות באמצעות שליח או לקבל מאיתנו שירות נוסף של תלייה והדבקת המודעות ברחבי העיר כדי לחסוך בזמן ולקבל מענה מקצועי של צוות מיומן.

    במידה וקרה הנורא מכל, צרו קשר עם המרכז להדפסת מודעות אבל בסביון, בכל שעה, בטלפון  054-6962696 או באמצעות טופס ההתקשרות שבאתר.