הדפסת מודעות אבל בגבעת זאב – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בגבעת זאב – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בגבעת זאב – הדפסה מיידית

אחת הדרכים האפקטיביות והמהירות ביותר ליידע את הציבור הרחב בדבר פטירת אדם היא באמצעות מודעה בולטת המודברת על לוח המודעות בעיר. אך מה עושים אם אין זמן להתעסק עכשיו עם מודעות, שלא לדבר על להדביק ולתלות אותן בכל העיר?

לשם כך עומד לרשותכם המרכז להדפסת מודעות אבל שיסייע לכם בכל הנוגע להכנת והדפסת המודעות והפצתן בעיר. באופן זה תגיע הידיעה למספר רב ככל האפשר של אנשים, שיוכלו להגיע ולחלוק כבוד אחרון לנפטר.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות.

פניה מהירה

    המרכז הדפסת מודעות אבל בגבעת זאב לרשותכם

    אם קרה אסון ואיבדתם בן משפחה, יהיה עליכם להיערך במהירות לקראת ההכנות ללוויה, כולל פרסום הבשורה המרה ויידוע הציבור בדבר פרטי הלוויה והשבעה. במודעות אלו קיים נוסח בפורמט אחיד למדי הכולל את שם הנפטר, פרטי הלוויה ומקומה, והכתובת בה עומדת לשבת המשפחה שבעה. אם המשפחה רוצה נוסח אחר או להוסיף לו מילים נוספות, היא יכולה לבקש זאת.

    המרכז להדפסת מודעות אבל בגבעת זאב מספק שירות מקצועי ומהיר הכולל הכנת המודעה, הדפסתה, ולפי רצון המשפחה, גם תלייתה והדבקתה ברחבי גבעת זאב במקומות בהם החשיפה היא מרבית. בנוסף להדפסת מודעות אבל אנו מציעים גם שירות של פרסום מודעות אבל בעיתונים.

    צוות המרכז להדפסת מודעות אבל בגבעת זאב, כמו בכל מקום אחר בארץ, עומד לרשותכם 24/7. הצוות בקיא בעבודה ומודע ללוחות הזמנים הצפופים ופועל במהירות כדי להכין את המודעות בזמן ולהקל עליכם ולו מעט בזמנים קשים אלו.

    אתם יכולים ליצור קשר בכל שעה ולקבל מענה אנושי וקשוב. תוכלו לעשות זאת באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר או בטלפון  054-6962696