הדפסת מודעות אבל בבת ים – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בבת ים – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בבת ים – הדפסה מיידית

כשבן משפחה נפטר יש ליידע במהירות חברים ובני משפחה בדבר האסון. באופן זה הם יוכלו להתארגן ולהגיע ללוויה ולהיות איתכם באבלכם.

הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר להגיע לאנשים רבים היא באמצעות מודעות אבל מודפסות ותלויות ברחבי העיר.

את השירות הזה תוכלו לקבל מהמרכז להדפסת מודעות אבל, המספק שירותי הדפסה, הדבקה ותלייה של מודעות אבל בבת ים, שירות שיסייע לכם להתארגן ויוריד מכם לפחות נטל אחד בתוך כל ההכנות ללוויה.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

פניה מהירה

    שירות מודעות להדפסה בבת ים

    את המודעות מכין ומבצע צוות מקצועי ובעל נסיון שזמין לכם כל העת. רוב מודעות האבל הן בעלות פורמט קבוע וכוללות את שם הנפטר ומועד פטירתו, מספר מילים של צער ויגון ופרטי הלוויה. כמו כן נהוג לכתוב במודעה את הכתובת בה תשב המשפחה שבעה.

    בנוסף להדפסת מודעות האבל, תוכלו לקבל גם שירות של תלייה והדבקת המודעות ברחבי העיר על ידי צוות זריז ובעל נסיון וכן שירות של פרסום מודעות אבל בעיתון.

    אם קרה האסון ואתם זקוקים ליידע את הציבור באמצעות מודעות, צרו קשר עם המרכז להדפסת מודעות אבל בבת ים, בכל שעה, בטלפון 054-6962696, או מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר ונשוב אליכם מיידית.