הדפסת מודעות אבל בבאר יעקב – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בבאר יעקב – הדפסה מיידית

הדפסת מודעות אבל בבאר יעקב – הדפסה מיידית

יידוע הציבור בדבר פטירת אדם הוא אחד הצעדים הראשונים שיש לבצע במסגרת ההכנות ללוויה. הסיבה לכך היא חלון הזמן הקצר העומד לרשותכם, בין מועד הפטירה למועד הלוויה, והרצון לאפשר לכמה שיותר אנשים להגיע ולחלוק כבוד אחרון לנפטר וללוותו בדרכו האחרונה.

המרכז להדפסת מודעות אבל מספק שירות מהיר של הדפסת מודעות אבל בבאר יעקב ועומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

פניה מהירה

    שירות הדפסת מודעות בבאר יעקוב

    בתוך שלל ההתארגנויות לטקס הלוויה והקבורה יש לתת את הדגש על יידוע הציבור בדבר האסון. הדרך המקובלת לעשות זאת היא באמצעות הדפסת מודעות אבל, ותלייה שלהן ברחבי העיר. זהו אמצעי אפקטיבי המגיע למספר רב של אנשים.

    הכנת המודעות מתבצעת על ידי צוות מיומן שעומד לרשותכם בכל שעה משעות היממה ויסייע לכם בניסוח המודעה ובעיקר יקדמו את הכנתה והדפסתה כדי שהיא תגיע אליכם בזמן קצר מאד.

    במידה ותהיו מעוניינים, מספק המרכז גם שירותי תלייה והדבקה של המודעות באמצעות צוות מקצועי וזריז וכן שירות של פרסום מודעות אבל בעיתון.

    במידה והתרחשה פטירה ואתם זקוקים לאמצעי שיעביר את המידע לציבור מהר ככל האפשר, צרו קשר עם המרכז להדפסת מודעות אבל שיסייע לכם. באפשרותם ליצור קשר בכל שעה בטלפון 054-6962696, או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר.