בתי דפוס למודעות אבל

בתי דפוס למודעות אבל

מוות הוא נושא כאוב בכל גיל ובכל זמן. כשזה קורה, על המשפחה להתמודד, בנוסף עם הסבל והכאב גם בסידורים לוגיסטיים לקראת הלוויה, כמו הנפקת תעודת פטירה, קבלת אישור קבורה ויידוע הציבור בדבר הבשורה המרה, לרוב באמצעות הדפסת מודעות.

כדי לעשות זאת יש צורך במציאת בתי דפוס מודעות אבל שיעמוד בלוחות הזמנים הצפופים וידאג להכנת המודעות, הבאתן ליעד או תלייתן והדבקן ברחבי העיר.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

המרכז להדפסת מודעות אבל הוא בית דפוס הפועל בפריסה ארצית ומספק מענה מהיר, אנושי ומקצועי בכל שעה ביממה.

פניה מהירה

  דפוס מודעות אבל

  אם נחת עליכם אסון כבד, לבטח תרצו לפנות כמה שיותר זמן לאבלכם ופחות זמן בסידורים הלוגיסטיים.

  המרכז להדפסת מודעות אבל יכול לסייע לכם לפחות בכל הקשור להפצת הבשורה, באמצעות דפוס מודעות אבל שהצוות מכין אותן במהירות, וגם שירות תלייה והדבקה שלהן, כך שהמודעות ייחשפו לכמה שיותר אנשים בעיר שיכולו להגיע ולחלוק כבוד אחרון לנפטר.

  מודעות להדפסה

  עם המרכז להדפסת מודעות אבל תקבלו שירות של בית דפוס מקצועי ואמין, בעל נסיון רב והיכולת לעצב את המודעה ולהדפיס אותה בתוך זמן קצר, גם אם מדובר בכמות מודעות גדולה.

  היתרון של שירות הדבקה ותליית המודעות ברחבי העיר הוא בעיקר הזמן שנחסך לכם, במועד כל כך רגיש ועם עוד המון הכנות שיש לטפל בהן, כמו גם הכאב העצום הכרוך בתליית המודעות, הליך מכאיב רגשית.

  את תליית המודעות מבצע צוות מיומן שמכיר את העבודה ותולה את המודעות בכמה שיותר נקודות בעיר, כדי לאפשר לכולם להתקל במודעה ולבוא לחלוק כבוד אחרון לנפטר.

  לרוב יהיו מודעות האבל בעלות נוסח בפורמט קבוע אולם הוא ניתן לשינוי במידה והמשפחה מעוניינת בכך. אנו דואגים לוודא את כל הפרטים כדי שיירשמו במודעה במדויק, ביניהם שם הנפטר, שעת הלוויה והמקום המדויק וגם כתובת של היושבים שבעה.

  אם אתם מחפשים בתי דפוס מודעות אבל, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל שעה, יום ולילה ולקבל שירות מסור ומהיר. יש לנו את היכולת והכלים להדפיס בכל שעה, גם כמות מודעות גדולה, במידת הצורך. מלאו את הפרטים בטופס המקוון שבאתר או צרו עימנו קשר ישיר בטלפון 054-6962696

  הדפסת מודעות אבל