הדפסת מודעות אבל בקרית ספר

לאחר פטירת אדם ולפי הדת היהודית, לא ניתן להתמהמה עם טקס הלוויה והקבורה. צריך להיערך אליו במהירות וליידע את הציבור כמה שיותר מהר.

הדרך המהירה והאפקטיבית ביותר לעשות זאת היא באמצעות מודעות אבל גדולות ובולטות שנתלות ברחבי העיר ומבשרות לציבור את הבשורה הקשה.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

 

המרכז להדפסת מודעות אבל בקרית ספר מספק מענה מהיר, מקצועי ומסור, בכל יום ובכל שעה, כדי לסייע למשפחה האבלה.

מודעת השתתפות בצער

הדפסת מודעות אבל

אם אינכם פנויים דווקא בזמן קשה כזה לטפל בכל הנוגע למודעות אבל, וגם תעצומות הנפש הרבות לא מאפשרות לכם את ההתעסקות בפיזור אותן המודעות והדבקתן ברחבי קרית ספר, עומד לרשותכם צוות מקצועי של המרכז להדפסת מודעות אבל שיתלה וידביק במקצועיות ובמהירות את המודעות בכל העיר ויסיים את עבודתו מספיק זמן לפני מועד הלוויה..

שירות מהיר, יעיל ומקצועי

אנו, במרכז להדפסת מודעות אבל,עומדים לרשותכם בכל עת, כדי לסייע, ולו גם במעט, ביום המאוד לא פשוט הזה. הצוות שלנו עומד לרשותכם, ישמח לעזור לכם בניסוח מודעת האבל, או בשימוש בנוסח הסטנדרטי, ימהר להעביר את המודעות להדפסה כדי שיספיקו להגיע אליכם, וכאמור, ניתן גם לקבל שירות של תלייה והדבקת המודעות.

צוות המרכז עומד לרשותכם בכל שעה ביום ובלילה ואתם יכולים ליצור עימו קשר טלפוני במספר 052-9770173, או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס ההתקשרות המקוון שבאתר.

 

מאמרים נוספים בנושא: