הדפסת מודעות אבל בחולון

פטירת בן משפחה יקר היא נושא כאוב. לצד הכאב נדרשת לוגיסטיקה רבה במסגרת זמנים מצומצמת מאד, שצריכה להתבצע עד למועד הלוויה, כמו יידוע הציבור בדבר הפטירה ומועד הלוויה. זוהי משימה דחופה שצריכה להתבצע בתוך זמן קצר מאד וכוללת את ניסוח המודעה, הדפסתה ותלייה והדבקה שלה על גבי לוחות מודעות ומקומות בולטים בעיר.

במרכז להדפסת מודעות אבל תוכלו להדפיס מודעות אבל החל מ-150 ₪ ולקבל שירות VIP הכולל שירותי הדבקת מודעות אבל, משלוח מהיר עד הבית ובנוסף אפשרות להדפסת ופרסום מודעות אבל בעיתונים הארציים. חייגו עכשיו לקבלת השירות

הדפסת מודעות אבל 24 שעות

דוגמא של מודעת אבל

הדפסת מודעות אבל בחולון

אם אתם תושבי חולון והסביבה חשוב שתכירו את המרכז להדפסת ופרסום מודעות אבל שמקבל פניות עשרים וארבע שעות ביממה, נכון וערוך להדפיס מודעות אבל בכל שעה, כולל סיוע בניסוח המודעה למתקשים לעמוד בכך. המודעות נשלחות בפריסה ארצית היישר אליכם, או לחילופין, אם אתם מעוניינים גם בביצוע הדבקה ותלייה שלהן, עומד לרשותכם שירות מהיר ויעיל שיקל מעט על העול הכבד. שירות נוסף שאנו מציעים הוא שירות של פרסום מודעות אבל בעיתון.

ההדפסה מתבצעת בבית דפוס מקצועי ובעל נסיון וגם שירותי תלייה והדבקת המודעות מתבצעים על ידי צוות מתחשב, אמין וזריז.

אם עלה הצורך המצער ואתם זקוקים לקבלת שירותי הדפסת מודעות אבל בחולון, צרו קשר בכל שעה, באמצעות הטופס שבאתר או בטלפון 052-9770173 ואנו נסייע לכם במהירות.

מאמרים נוספים בנושא: