פרסום מודעת אבל בישראל היום – הדפסה מיידית

פרסום מודעת אבל בישראל היום – הדפסה מיידית

לצערנו כולנו נחווה מוות של אדם קרוב ויקר, אך לעולם לא נדע מתי זה יקרה. במקרה מצער שכזה עליכם לדאוג לכל סידורי הלוויה, קייטרינג, ציוד לשבעה ולפרסום המודעה, וכל זאת צריך להתבצע בזמן הקצר ביותר, שכן הדת היהודית לא מאפשרת את דחיית הקבורה והלנת המת. במצב שכזה לא תמיד תהיו מרוכזים במשימות ולא תדעו מתי זה יקרה, לכן תצטרכו מענה בכל זמן ובכל שעה.

פניה מהירה

פרסום מודעת אבל בעיתון

מודעת אבל בעיתון אולי נשמע מיושן אבל יש לה חשיבות מאוד גבוהה בזמנים שכאלה. המודעה היא זו שמאפשרת שכל מכריו של המנוח, אפילו מעברו הרחוק, ידעו על מותו ויוכלו להגיע ללוויה או לניחום האבלים, למצווה זו יש חשיבות מאוד גבוהה במסורת היהודית.

חשיבותה של מודעת האבל היא גבוהה בגלל שיש בה פרטים מאוד חשובים ולכן, כאשר אתם משאירים פרטים למודעת אבל יש להקפיד על דיוק בפרטים אלו. יש לציין את שמו המלא של הנפטר כולל שם כינוי, כתובת מלאה וברורה של מקום הלוויה כדי שהציבור ידע לאן להגיע וכן כתובת מלאה וברורה של מקום השבעה.

פרסום מודעת אבל בעיתון ישראל היום

המרכז למודעות אבל ידאג לתת לכם מענה במצב שכזה ויעזור לכם לטפל בנושא. פרסום מודעת אבל, פטירה או ניחום אבלים בתוך שעות ספורות, הדפסת מודעות אבל ושליחתם עד לפתח ביתכם. פרסום מודעת אבל בעיתון ישראל היום היא דוגמה מצוינת לכך, עיתון המחולק חינם ומגיע לכל יד. תוכלו לבחור בגודל המודעה וסגנונה, לפרסם ביום חול או בימי שישי וערבי חג.

גרים בישוב מרוחק? אין בקרבת מקום בית דפוס ואתם לא יודעים למי לפנות? בשביל זה אנחנו כאן. המרכז למודעות אבל זמין 24 שעות ביממה לכל מקום בארץ, המודעות יגיעו אליכם במהרה באמצעות משלוח מהיר. ניתן ליצור אתנו קשר בכל שעה בטלפון 054-6962696 או באמצעות טופס יצירת הקשר כאן באתר בכל יום ובכל שעה.