פרסום מודעות אבל במקור ראשון – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל במקור ראשון – הדפסה מיידית

במידה וקרה הנורא מכל ובן משפחתכם נפטר, על אף הצער והכאב העזים יש לפעול במהירות כדי להיערך ללוויה. כדי להספיק ולהודיע למספר רב ככל הניתן של אנשים בדבר מועד הלוויה והמקום, תוכלו לעשות זאת באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתון מקור ראשון, כמו גם בעיתונים נוספים.

פניה מהירה

מודעות אבל בעיתון מקור ראשון

על פי הדת היהודית נהוג לקיים את הלוויה במועד סמוך למועד הפטירה. פירוש הדבר הוא כי לא נותר זמן רב ליידע את הציבור בדבר הבשורה המרה ולכן אחד האמצעים היעילים והמהירים ביותר הוא פרסום הידיעה באמצעות מודעת אבל בעיתון.

זהו אמצעי שמבטיח חשיפה בפריסה ארצית ונרחבת שמאפשרת לאנשים להתארגן ולהגיע ללוויה ולחלוק לנפטר כבוד אחרון.

התהליך הוא מהיר ובמטרה למנוע מכם טרחה מיותרת ולפנות לכם זמן להתכנס באבלכם ולהתכונן ללוויה. הוא כרוך בפנייה למרכז לפרסום מודעות אבל או באמצעות הטלפון או באמצעות מילוי מהיר וקצר של פרטיכם בטופס שבאתר.

בשני המקרים אתם תקבלו מענה מהיר, בכל שעה, והכנה זריזה של מודעת האבל, בדיקתה ושליחתה למערכת עיתון מקור ראשון כדי שהיא תספיק להתפרסם בזמן.

לרוב יהיה נוסח המודעה בפורמט קבוע ויהיה עליכם רק לבחור בגודל המודעה הרצוי לכם. אם תרצו לשנות מהנוסח הסטנדרטי ולהוסיף מילים שלכם, תוכלו לעשות זאת.

את המענה לפנייתכם מקבל צוות במחלקה מיוחדת שעוסקת בהכנת מודעות האבל לעיתון והוא עומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה.

פרסום מודעות אבל בעיתון – אמצעי מהיר להפצת הבשורה

פרסום מודעות אבל בעיתון מקור ראשון ובשאר העיתונים הוא אמצעי מהיר שמבטיח חשיפה גדולה של המודעה. העיתון משמש גם את כל מי שמבקש להודיע לכם על השתתפותו בצערכם, ומתאים במיוחד עבור מי שנמנע ממנו להגיע ללוויה או לשבעה.

אל תחשבו פעמיים ופנו אלינו בכל שעה משעות היממה כדי לקבל שירות אדיב מקצועי ומתחשב שיסייע לכם בניסוח מודע האבל וידאג להעביר אותה למערכת עיתון מקור ראשון במועד.

צרו עימנו קשר באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון שבאתר או בטלפון 052-9770173 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר.