פרסום מודעות אבל במעריב הבוקר – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל במעריב הבוקר – הדפסה מיידית

כשאתם מתמודדים עם בשורה קשה של פטירת בן משפחה יקר, עם כל הכאב ותעצומות הנפש, עליכם להתכונן לטקס הלוויה והקבורה וליידע את כולם בדבר האסון.

המרכז להדפסת מודעות אבל בעיתון יכול סייע לכם לפחות בפן זה של הבאת הבשורה המרה לידיעת הציבור, באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתון מעריב הבוקר, כמו גם בעיתונים אחרים.

פניה מהירה

מודעות אבל בעיתון מעריב הבוקר

פרסום המודעה מבטיח חשיפה שלה למספר רב מאד של אנשים. עיתון מעריב הבוקר, לשעבר עיתון פוסט, מחולק בחינם מדי בוקר במאה ושלושים אלף עותקים, זאת בנוסף לעיתון מעריב היומי שנמכר בתשלום.

כך שפרסום מודעות אבל בעיתון מעריב הבוקר, במיוחד לקוראי מעריב, יגיע לעיניהם של רבים, כל אותם אלו שלא הספקתם או יכולתם ליידע אותם באמצעים אחרים.

עם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, אתם יכולים להות סמוכים ובטוחים שמודעה שלכם תקבל התייחסות מקצועי, מהירה ולאחר הכנתה היא תשוגר מיידית למערכת העיתון.

שירות אחראי ומהיר

המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון מעריב הבוקר, כמו גם בשאר עיתוני הארץ, מעמיד לרשותכם שירות המיועד רק למטרה זו, של הכנת מודעות האבל ושליחתן במהירות למערכות העיתונים הרלוונטיים לכם.

גם קרובים, מכרים וחברים המעוניינים להביע את צערם, יכולים לעשות זאת באמצעות פרסום מודעות השתתפות בצער, לרוב בעלות פורמט אחיד, אולם יש גם אפשרות לנוסח חופשי.

השירות עומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה, כדי שהמודעה תפורסם בזמן.

שירות זה יסיר מכם ולו נטל אחד, בתוך כל ההכנות הקשות והמייסרות לקראת הלוויה והקבורה, כאשר צוות המרכז עומד לרשותכם ומכין במהירות הבזק א המודעה, אחרי שבחרתם את הגודל הרצוי לכם, את הפורמט והנוסח, בין אם סטנדרטי או אישי, לבחירתכם.

אנו עומדים לרשותכם בכל זמן ובכל זעה. אם עלה הצורך במודעת אבל בעיתון מעריב הבוקר, או בעיתונים אחרים, צרו איתנו קשר בטלפון 052-9770173, או מלאו את פרטיכם בטופס המקוון שבאתר ונשוב אליכם מיידית.