פרסום מודעות אבל בכלכליסט – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בכלכליסט – הדפסה מיידית

עם פטירת אדם, אלמנט הזמן הוא אקוטי. בתוך זמן קצר ממועד הפטירה ועד למועד הלוויה, יש להודיע לציבור על דבר מותו, מועד ומקום הלוויה, כמו גם הכנות לטקס הלוויה והקבורה עצמם, הנפקת אישורי פטירה וקבורה ועוד.

אחת הדרכים האפקטיביות ליידע את הציבור בדבר הבשורה המרה היא באמצעותפרסום מודעת אבל בעיתון כלכליסט, או בכל עיתון אחר בהתאם להעדפותיכם.

פניה מהירה

פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ

אפקט של פרסום מודעות אבל בעיתון הוא רב ואף מיידי. מדי יום קוראים אנשים רבים מכל רחבי הארץ את העיתון המועדף עליהם. אפשר לבצע פרסום מדעות אבל בעיתון הארץ, כמו גם בעיתונים נוספים.

באמצעות הפרסום גם מכרים, חברים וקולגות לעבודה, יוכלו לדעת את שהתרחש ולהגיע ללוויה, לניחום אבלים או ליצור קשר ולהשתתף בצער המשפחה.

הפרסום בעיתון משמש גם את כל מי שמנוע מלהגיע ולחלוק כבוד אחרון לנפטר או לנחם את האבלים. באמצעות העיתון ניתן לפרסם מודעת השתתפות בצער ומספר מילות הוקרה.

במרכז לפרסום מודעות אבל תוכלו לקבל סיוע מיידי, עשרים וארבע שעות ביממה, על ידי מוקד אנושי שיקבל את הפרטים, ינסח ויכין את המודעה ויעביר אותה לעיתון הרלוונטי. באופן זה נחסכים מכם התעסקות כואבת עם המאורע הקשה ואתם גם יודעים שמספר גדול של אנשים ייתקל במודעה.

מענה מהיר ואנושי

שירות פרסום מודעות אבל בעיתון כלכליסט, הארץ ואחרים, הניתן על ידי המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, הוא יעיל, מסור ודואג לשלמות המודעה ולניסוח מדויק וללא שגיאות או טעויות. הבדיקה נעשית על ידי צוות מיוחד שמבצע הגהה לפני השליחה למערכות העיתונים השונים.

אם חלילה עולה הצורך ואתם זקוקים לפרסום מהיר של מועדות אבל בעיתון, אל תהססו לפנות אל המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון. אתם תקבלו מענה בכל שעה משעות היממה והצוות המקצועי יסייע לכם בניסוח המודעה ובעיקר ימהר להעביר אותה למערכות העיתונים שבחרתם.

צרו עימנו קשר באמצעות טופס ההתקשרות שבאתר או בטלפון, הזמין בכל שעה, שמספרו 052-9770173.