פרסום מודעות אבל ביתד נאמן – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל ביתד נאמן – הדפסה מיידית

יש קושי רב בלפרסם לציבור על מותו של אדם. זה קשה מבחינה רגשית וזה גם קשה מבחינה מעשית, במיוחד כשיש כל כך הרבה הכנות והתעסקות לקראת הלוויה והקבורה, ותעצומות הנפש הן רבות.

בעזרת המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון יתד נאמן, תוכלו להתנהל באופן יעיל ומהיר יותר, באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתון הרצוי לכם.

פניה מהירה

מודעות אבל בעיתון יתד נאמן

העיתון נוסד בשנת 1985 והוא חרדי ליטאי, נמנה על העיתונים המובילים במגזר החרדי בארץ. לעיתון יש גם שלוחה באנגלית שמתפרסמת בניו יורק, עם פנייה, כאמור, למגזר החרדי- ליטאי.

מדובר בעיתון יומי, כך שבמידה ועולה הצורך ביידוע הציבור בדבר פטירת אדם, עם פרטי הלוויה, כתובת השבעה וכדומה, אפשר להיות רגועים בידיעה שהמודעה תגיע ליעדה בזמן.

בעזרת המרכז להדפסת מודעות אבל בעיתון, תוכלו לקבל שירות מהיר ומקצועי שידאג להעביר את המודעה המוכנה בזמן, כך שכולם יהיו חשופים אליה מבעוד מועד.

שירות פרסום מודעות מהיר ויעיל

עם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, תוכלו לקצר תהליכים משמעותית ולנפות את הזמן היקר להכנות לקראת הלוויה והקבורה, הליכים קשים מאד שדורשים המון כוחות והתעסקות בהם.

לרשותכם עומד צוות המרכז שיסייע לכם בניסוח המודעה ובבחירת הגודל הרצוי לכם, זאת מאחר ולרשותכם עומדים מספר פורמטים בגדלים שונים.

הצוות מכין את המודעה במהירות, מוודא שכל הפרטים החשובים רשומים בה, ואז משגר במהירות את המודעה המוכנה היישר למערכת עיתון יתד נאמן, כדי להספיק ולפרסם אותה בזמן.

גם מי שנבצר ממנו להגיע ללוויה או לניחום אבלים, יכול לעשות שימוש בעיתון יתד נאמן ולפרסם בו מודעת השתתפות בצער והבעת תנחומים.

השירות של המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון יתד נאמן, ובכל עיתון אחר בארץ, ניתן במהירות ובמקצועיות, עם צוות שזמין לקריאתם בכל שעה משעות היממה, ומסייע לכם להפיץ את הבשורה המרה.

לקבלת שירות פרסום מודעות אבל בעיתון יתד נאמן, צרו עימנו קשר כל שעה באמצעות מילוי פרטיכם בטופס המקוון או בטלפון מספר 052-9770173