פרסום מודעות אבל בדה מרקר – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בדה מרקר – הדפסה מיידית

הדרך המהירה להגיע למספר רב ככל האפשר של אנשים היא באמצעות פרסום מודעות אבל בעיתון דה מרקר, ובכל עיתון אחר.

הבחירה בעיתון יכולה להיות לפי העדפה אישית, רצון הגיע לאנשים שידוע שהם קוראי העיתון הזה, או לפי נתוני התפוצה שלו. ניתן לפרסם גם במספר עיתונים במקביל.

המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, עומד לרשותכם בכל שעה משעות היממה, מקבל את ההודעה ומסייע לנסח אותה, ומעביר אותה במהירות שיא למערכות העיתונים שנבחרו, כדי שהפרסום יעלה בזמן.

פניה מהירה

פרסום מודעות אבל בהליך מהיר

הדבר האחרון שירצה אדם שזה עתה איבד בן משפחה אהוב הוא להתעסק בלוגיסטיקה. לפעמים אין ברירה, כמו הצורך בהנפקת תעודת פטירה או רשיון קבורה, אולם בכל הנוגע בפרסום הבשורה המרה באמצעות מודעות אבל, ניתן לעשות זאת בשיחת טלפון אחת למרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון. משיחה זו ואילך, כל הטיפול והלוגיסטיקה יעברו לידי הצוות המקצועי שינסח את המודעה, יבדוק שלא נפלו בה טעויות או שגיאות ויעביר אותה לפרסום.

במודעות אלו נהוג לפרסם את דבר הפטירה כולל שמו של הנפטר, לעתים גם בתוספת שמות תואר למשל, "ד"ר", "פרופסור" וכדומה, או ציון היותו בעל, אב, סב/ אח וכדומה.

במודעה מתפרסמים מיקום הלוויה, השעה והתאריך, הכתובת בה מתכנסת המשפחה לישיבת שבעה ולעתים גם מוסיפים מספר מילות צער וכאב.

מודעה נוספת שנהוג לפרסם בעיתון היא במלאת שלושים לפטירת האדם ועם טקס גילוי המצבה ועלייה לקבר, או מועד האזכרה.

פרסום מודעות השתתפות בצער

אנשים הנחשפים למודעות אבל בעיתון ומנועים מלהגיע בזמן ללוויה או לניחום אבלים, עושים גם הם שימוש בעיתון באמצעות פרסום מודעות אבל או השתתפות בצער. נהוג לכתוב כמה מילות הוקרה והערכה לעובד מסור, מנהל בחברה, חבר יקר וכדומה.

הצוות של המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, יסייע לכם בניסוח מודעת האבל, עם עובדי סטודיו שיעצבו את המודעה בהתאם לגודל הרצוי לכם, יבדדו שלא נפלו בה טעויות וימהרו לשגר אותה למערכות העיתונים הרלוונטיים.

כל תהליך מסירת פרטי המודעה לפרסום צריך להיות מהיר. לצורך כך מעמיד לרשותכם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון מוקד אנושי מיוחד הזמין עשרים וארבע שעות ביממה. תוגלו ליצור קשר עם המוקד באמצעות הטלפון במספר 052-9770173, או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר.

מלאו את פרטיכם עכשיו וקבלו סיוע מהיר של ניסוח, הכנה וכן פרסום מודעות אבל בעיתון דה מרקר ובכל עיתון נוסף אחר.