פרסום מודעות אבל בג'רוזלם פוסט – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בג'רוזלם פוסט – הדפסה מיידית

עם מותו של אדם, פרק הזמן העומד לרשות המשפחה עד למועד הלוויה והקבורה הוא קצר מאד, מאחר וביהדות נהוג שלא להתמהמה ולהשתדל לקבר את המת סמוך ככל האפשר למועד מותו.

עכשיו עומד בפני המשפחה הצורך ליידע את משפחה, החברים והמכרים בדבר המוות ומועד הלוויה, וכדי לעשות זאת במהירות, בים בוחרים לפרסם מודעה בעיתון.

עם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון תוכלו לפרסם מודעת אבל בעיתון ג'רוזלם פוסט ולדעת שבכך תינתן לרבים ההזדמנות להגיע ולחלוק לנפטר כבוד אחרון.

פניה מהירה

פרסום מודעת אבל

היתרון בעיתון הוא שהוא מופץ בכל הארץ ומדי יום, כך שבאופן זה ניתן להגיע גם לאנשים המתגוררים במרוחק ולא נתקלו במודעות האבל שנתלו בעירו של הנפטר.

אותו הדבר לגבי מכרים, חברים לעבודה ורבים אחרים שנתקלים במודעה ויכולים להגיע ללוויה או לפחות לניחום אבלים במהלך השבעה.

עם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון תוכלו לקבל שירות מקצועי ומהיר, בכל שעה בשעות היממה. הצוות עומד לרשותכם בסיוע בניסוח המודעה, זאת במידה ואינכם מעוניינים בנוסח הסטנדרטי, והעברה מהירה של המודעה המוכנה למערכת עיתון ג'רוזלם פוסט.

השירות ניתן גם לכל מי שמעוניין להביע את תנחומיו ורחשי ליבו למשפחה האבלה, למשל חברים מקום העבודה שרוצים להביע רחשי כבוד והשתתפות בצער, ועושים זאת באמצעות מודעת אבל בעיתון.

שירות מהיר ויעיל

פרסום מודעות אבל בעיתון ג'רוזלם פוסט מבטיח הגעה של המודעה למספר רב של אנשים בתוך זמן קצר ובאופן שיוכלו להתארגן ולהגיע ללוויה.

עם המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון תהיו סמוכים ובטוחים שבקשתכם מטופלת במהירות, באחריות ואופן המקצועי ביותר ושהמודעה תגיע למערכת העיתון בזמן כך שהיא תודפס ותופיע בגליון הקרוב.

השירות זמין לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה. פנו אלינו באמצעות הטלפון במספר 052-9770173 או באמצעות מילוי פרטיכם באתר.