פרסום מודעות אבל בגלובס – הדפסה מיידית

פרסום מודעות אבל בגלובס – הדפסה מיידית

הדרך היעילה ביותר להפיץ את הבשורה המרה בדבר מותו של אדם היא בהודעה אישית. יחד עם זאת, לא ניתן לעשות זאת בטווח הזמנים הקצר שעומד לרשות המשפחה האבלה מרגע הפטירה ועד מועד הלוויה, שלא לדבר על תעצומות הנפש הנדרשות כדי לבשר שוב ושוב את הבשורה.

פניה מהירה

הפתרון – פרסום מודעות אבל בעיתון גלובס

הפרסום בעיתון מאפשר להגיע למספר גדול יותר של אנשים, מכרים, חברים לעבודה וקרובי משפחה רחוקים. ניתן לפרסם מודעת אבל בעיתון גלובס בלבד, אם ידועים דפוסי הקריאה של קהל הקוראים, או רובם, או במספר עיתונים במקביל, זאת כדי להגיע לכמות רבה ככל הניתן של אנשים.

המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון עומד לרשותכם עשרים וארבע שעות ביממה ויסייע לכם בניסוח ושליחת המודעה לעיתון גלובס, אחרי הגהה ובדיקת כל הנתונים.

הפתרון – פרסום מודעות אבל בעיתון גלובס

שירות פרסום מודעות אבל בעיתון גלובס אשר ניתן על ידי המרכז לפרסום מודעות אבל בעיתון, הוא מקצועי ומהיר. המחלקה הרלוונטית מתחשבת במצב הרגיש ומסייעת בניסוח המודעה ובפרסומה במהירות האפשרית.

עיתון גלובס הוא עיתון עסקים ומתאים לפרסום מודעה שתפנה לעמיתים לעבודה, בכירים במשק וכדומה וכל מי שירצה להגיע ללוויה או לדעת באיזו כתובת מתכנסת המשפחה לשבעה, כדי להגיע לניחום אבלים.

פרסום בעיתון גלובס נהוג גם בקרב הציבור, כלומר לכל מי שרוצה לפרסם מודעת השתתפות בצער. פעמים רבות רוצים אנשים להביע את רחשי ליבם ואת השתתפותם בצער המשפחה, במיוחד אם נמנע מהם להגיע ללוויה ולניחום אבלים. הפרסום בעיתון הוא דרך מכובדת ונאותה לחלוק כבוד לנפטר ולהביע את ההשתתפות בצער.

למידע ופרטים נוספים והזמנת שירותי פרסום מודעות אבל בעיתון גלובס, אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שעה משעות היממה בטלפון 052-9770173 או באמצעות מילוי פרטיכם בטופס שבאתר.